• Splashscreen Sipky
   
 • Produkty

  DRES S KRÁTKÝM RUKÁVEM
  DRES S KRÁTKÝM RUKÁVEM
  Standardní provedení: Materiál Active, hlavicový nebo raglánový rukáv, límec „véčko“ nebo kulatý, na levé náprsence kapsička. Příplatkové položky a materiály viz. ceník.
  Střih: Pánský, dámský, dětský
  DRES S KRÁTKÝM RUKÁVEM NA ZIP
  DRES S KRÁTKÝM RUKÁVEM A ZIPOVÝM LÍMCEM
  Standardní provedení: Materiál Active, hlavicový rukáv, límec stojáček nebo rozhalenka se zipem, na levé náprsence kapsička. Příplatkové položky a materiály viz. ceník.
  Střih: Pánský, dámský, dětský
  POLOKOŠILE
  POLOKOŠILE
  Standardní provedení: Materiál Active, hlavicový rukáv, polo-límec, na levé náprsence kapsička. Příplatkové položky a materiály viz. ceník.
  Střih: Pánský, dámský
  KOŠILE
  KOŠILE
  Standardní provedení: Materiál Active, hlavicový rukáv, rozhalenka, celopropínací, všívané sedlo, na levé náprsence kapsička. Příplatkové položky a materiály viz. ceník.
  Střih: Unisex
   
 • Velikosti

  Velikostní tabulka pro košile

  šipkový dres  A B C D
  XXS 70 52 23 20
  XS 72 54 24 21
  S/M 75 56 24 22
  L/XL 77 64 25 23
  2XL/3XL 78 68 26 24
  4XL/5XL 79 72 27 25
  6XL/7XL 80 76 28 26
  8XL/9XL 84 80 29 27

  Uvedené rozměry jsou v centimetrech.

   
 • Materiály

  Active
  složení: 100% polyester (mikrovlákno)
  gramáž: 140 g/m2

  Funkční a vysoce prodyšný materiál vyrobený z mikrovláken. Mikrovlákna mají menší průměr než běžná polyesterová vlákna, jsou jemnější, měkčí a příjemnější na omak. Díky použití mikrovláken je v pletenině mnohonásobně více povrchových ploch a mezivlákenných prostor. Pot se tak rychleji transportuje od povrchu těla než při použití běžného polyesteru, což zvětšuje uživatelský komfort. Materiál je lehký, vzdušný, nedráždí kůži a velice příjemně se nosí.

  MaxComfort
  složení: 100% polyester (super micro)
  gramáž: 135 g/m2

  Materiál obsahuje více jak 40% mikrovláken. Mikrovlákna mají menší průměr než běžná polyesterová vlákna, je jich tedy ve stejné pletenině několikanásobně více než u bězného úpletu. Díky mikrovláknům je v materiálu více povrchových ploch a mezivlákenných prostor pro odvod potu. Pot je tak rychleji odváděn od pokožky na povrch materiálu, kde se následně odpařuje. Pletenina je díky mikrovláknům lehká, měkká, nedráždivá a velice příjemná na omak. Prodyšná vazba poskytuje materiálu pružnost, dobrou ventilaci a optimální uživatelský komfort.

  Coolmax
  složení: 100% polyester (Coolmax®)
  gramáž: 150 g/m2

  Velice kvalitní hi-tech materiál, vyvinutým společností DuPont. Tento úplet je tvořen speciálním vícekomorovým mikrovláknem, které zvětšuje jeho plochu a tím napomáhá lepšímu odvodu potu od těla než klasické polyestery. Dresy z tohoto materiálu jsou lehké, prodyšné, rychleschnoucí, nenáchylné k absorbci pachů a jsou velice příjemné na nošení. Coolmax udržuje tělo v suchu a pohodě i při vysoké fyzické zátěži, zabraňuje přehřátí organismu a napomáhá tak zvýšené výkonnosti při sportu. Materiál se používá na sportovní dresy pro náročnější zákazníky.

   

Počkejte prosím, probíhá odesílání poptávky.

Preloader