• Splashscreen Paintball
   
 • Produkty

  DRES STANDARD
  DRES STANDARD
  Standardní provedení: Materiál Rice, raglánový rukáv ukončený manžetou, trapézový límec. Boční díly jsou ze síťovaného materiálu Drymax. Tento typ dresu je bez polstrování. Příplatkové položky viz. ceník
  Střih: Unisex
  DRES SPECIAL
  DRES SPECIAL
  Standardní provedení: Materiál Kepr 230, raglánový rukáv ukončený manžetou s dírou na palec, trapézový límec. Boční díly, vsadky v rukávech a vsadka na zádech pod límcem jsou ze síťovaného materiálu Drymax. Tento typ dresu je možné objednat s polstrováním ramen, loktů a hrudi. Chrániče loktů lze zesílit pevnou polyesterovou tkaninou Techno a rukávy je možné ukončit našitou rukavicí. Příplatkové položky viz. ceník.
  Střih: Unisex
  ŠÁTEK
  ŠÁTEK
  Standardní provedení: Materiál Coolmax, anatomické tvarování, zdvojený pruh kolem hlavy.
  Střih: Unisex
  ČELENKA
  ČELENKA
  Standardní provedení: Materiál Wind, v oblasti čela našitý krátce střižený fleece materiál pro lepší odvod potu.
  Střih: Unisex
   
 • Velikosti

  Paintbalový dres
  A B C D
  S 80 54 68 15
  M 84 60 71 15
  L 87 64 75 15
  XL 89 68 79 15
  XXL 91 74 81 17
  3XL 93 80 81 17

  Uvedené rozměry jsou v centimetrech.

   
 • Materiály

  Rice
  složení: 100% polyester
  gramáž: 200 g/m2

  Pevný a prodyšný materiál, který je díky svým vlastnostem určen převážně pro použití při kontaktních sportech. Materiál je vyrobený ze silnějších polyesterových vláken, která zabezpečují větší pevnost a odolnost pleteniny. Díky použité vazbě je materiál prodyšný a pomáhá lépe odvádět pot. Protože jde o pleteninu, je tento materiál stále částečně pružný i bez přídavku elastanu. Díky tomu poskytuje větší volnost pohybu. Jedná se o náš nejpoužívanější materiál na výrobu hokejových dresů.

  Kepr
  složení: 100% polyester
  gramáž: 230 g/m2

  Pevný a funkční materiál, který dobře odvádí pot. Vyniká větší pevností a odolností pleteniny a díky hladké struktuře vyniknou i drobnější detaily tisku.

  Drymax
  složení: 100% polyester
  gramáž: 110 g/m2

  Lehký síťovaný materiál s vysokou prodyšností, bez obsahu elastanu. Používá se u dresů jako doplňkový materiál pro části, kde je kladen důraz na rychlejší odvětrávání. Díky dobré pevnosti je také používán jako kapsovina nebo podšívkovina.

  Techno
  složení: 100% polyester
  gramáž: 170 g/m2

  Pevná polyesterová tkanina, která je díky svým vlastnostem vhodná pro použití vyžadující vysokou odolnost a trvanlivost. Materiál není pružný a je velice dobře mechanicky odolný.

   
 • Galerie

   

Počkejte prosím, probíhá odesílání poptávky.

Preloader