• Splashscreen Motocros
   
 • Produkty

  DRES S KRÁTKÝM RUKÁVEM
  DRES S KRÁTKÝM RUKÁVEM
  Standardní provedení: Materiál Active, hlavicový nebo raglánový rukáv, límec „véčko“ nebo kulatý. Příplatkové položky a materiály viz. ceník
  Střih: Pánský, dámský, dětský
  DRES S DLOUHÝM RUKÁVEM
  DRES S DLOUHÝM RUKÁVEM
  Standardní provedení: Materiál Rice, raglánový rukáv, kulatý límec. Rukávy ukončené manžetou.
  Střih: Unisex
   
 • Velikosti

  šipkový dres
  A B C D
  S 71 59 75 16
  M 73 61 77 15
  L 75 64 79 15
  XL 76 66 81 14
  XXL
  77 67 84 13

  Uvedené rozměry jsou v centimetrech.

   
 • Materiály

  Active
  složení: 100% polyester (mikrovlákno)
  gramáž: 140 g/m2

  Funkční a vysoce prodyšný materiál vyrobený z mikrovláken. Mikrovlákna mají menší průměr než běžná polyesterová vlákna, jsou jemnější, měkčí a příjemnější na omak. Díky použití mikrovláken je v pletenině mnohonásobně více povrchových ploch a mezivlákenných prostor. Pot se tak rychleji transportuje od povrchu těla než při použití běžného polyesteru, což zvětšuje uživatelský komfort. Materiál je lehký, vzdušný, nedráždí kůži a velice příjemně se nosí.

  Rice
  složení: 100% polyester
  gramáž: 200 g/m2

  Pevný a prodyšný materiál, který je díky svým vlastnostem určen převážně pro použití při kontaktních sportech. Materiál je vyrobený ze silnějších polyesterových vláken, která zabezpečují větší pevnost a odolnost pleteniny. Díky použité vazbě je materiál prodyšný a pomáhá lépe odvádět pot. Protože jde o pleteninu, je tento materiál stále částečně pružný i bez přídavku elastanu. Díky tomu poskytuje větší volnost pohybu. Jedná se o náš nejpoužívanější materiál na výrobu hokejových dresů.

  MaxComfort
  složení: 100% polyester (super micro)
  gramáž: 135 g/m2

  Materiál obsahuje více jak 40% mikrovláken. Mikrovlákna mají menší průměr než běžná polyesterová vlákna, je jich tedy ve stejné pletenině několikanásobně více než u bězného úpletu. Díky mikrovláknům je v materiálu více povrchových ploch a mezivlákenných prostor pro odvod potu. Pot je tak rychleji odváděn od pokožky na povrch materiálu, kde se následně odpařuje. Pletenina je díky mikrovláknům lehká, měkká, nedráždivá a velice příjemná na omak. Prodyšná vazba poskytuje materiálu pružnost, dobrou ventilaci a optimální uživatelský komfort.

  Giga Elastic
  složení: 100% polyester (mikrovlákno)
  gramáž: 125 g/m2

  Hladká pletenina z mikrovláken vhodná pro letní sporty. Mikrovlákna pomáhají lépe absorbovat pot a rychleji ho transportovat od těla. Materiál je pružný, měkký, příjemný na omak a nedráždí kůži. Má velmi dobrou prodyšnost a je lehký. Díky hladkému povrchu vyniknou i nejmenší detaily tisku.

  Coolmax
  složení: 100% polyester (Coolmax®)
  gramáž: 150 g/m2

  Velice kvalitní hi-tech materiál, vyvinutým společností DuPont. Tento úplet je tvořen speciálním vícekomorovým mikrovláknem, které zvětšuje jeho plochu a tím napomáhá lepšímu odvodu potu od těla než klasické polyestery. Dresy z tohoto materiálu jsou lehké, prodyšné, rychleschnoucí, nenáchylné k absorbci pachů a jsou velice příjemné na nošení. Coolmax udržuje tělo v suchu a pohodě i při vysoké fyzické zátěži, zabraňuje přehřátí organismu a napomáhá tak zvýšené výkonnosti při sportu. Materiál se používá na sportovní dresy pro náročnější zákazníky.

  Carbon
  složení: 100% polyester
  gramáž: 150 g/m2

  Špičkový hi-tech materiál s unikátními vlastnostmi vlákna Resistex® Carbon. V úpletu jsou použita uhlíková vlákna, díky kterým dochází k pomalejšímu nárůstu tělesné teploty, menší spotřebě kyslíku, nižší tepové frekvenci, snížení obsahu kyseliny mléčné v krvi a redukci statické elektřiny. Oblečení z tohoto materiálu má pozitivní vliv na tělo a výkonnost hlavně při vytrvalostních sportech. Materiál je antistatický, díky vláknu absorbuje a rozptyluje elektrický náboj, čímž zabraňuje svalovým křečím a únavě. Podporuje krevní oběh a pravidelný přísun kyslíku do buněk. Je bakteriostatický (neničí přirozeně se vyskytující bakterie na povrchu těla, jen ty nežádoucí), snižuje vznik alergií, chrání před eletrosmogem a škodlivými UV paprsky. Všechny tyto aspekty pomáhají oddalovat únavu, zlepšují vytrvalost a výkonnost a pozitivně působí na zdraví nositele. Vlastnosti materiálu jsou trvalé, materiál odolává beze změn mnohonásobnému praní.
  Testy ukázaly, že oproti klasickému 100% polyesteru, sportovci s trikem obsahujícím vlákno Resistex® Carbon průměrně spotřebovali o 3 litry kyslíku za minutu méně. Tepová frekvence byla nižší o 4 tepy za minutu, při 4 hodinovém běhu to tedy dělá úsporu ca 1000 tepů, což významně šetří srdce. Průměrný nárůst teploty byl 3x nižší a koncentrace kyseliny mléčné v krvi byla nižší o celých 12%.
  Více na webu výrobce nebo na mtbs fóru.

   
 • Galerie

   

Počkejte prosím, probíhá odesílání poptávky.

Preloader